Aruandlus Examinare Uuringutööriistas

Sõltumata teie netiuuringu tulemuste arvust analüüsitakse vastused automaatselt reaalajas. Aruannete genereerimise ja väljastamise protsess on intuitiivne ja lihtne. Neid saab töödelda järgmiste allpoolloetletud aega säästvate meetoditega.

Diagrammid

Examinares on erinevad graafikud, mis rahuldavad teie vajaduse kiirete vastuste järele. Olete te koosolekul? Kas te vajate kiiret vastust? Kasutage meie graafikuid ja näete vastuseid otse oma ekraanil.

Konkreetsete vastuste vaade
Examinare Uuringutööriistaga on teil lisaks võimalusele vaadata tulemuste koondvaadet näha ka iga vastust detailselt. Tulemused saab välja printida otse aruannete alalt.

Tulemuste välistamine
Mõnikord toovad avalikud küsitlused kaasa ebausaldusväärseid vastuseid. Seda võib ette aimata, sest link läheb kõigile ja me oleme ju ikkagi inimesed. Muretsemiseks pole põhjust, avage konkreetsete vastuste vaade ja valige „Välista“. Süsteem jätab välistatavate tulemuste arvu meelde ja selle võib kaasata lõpparuandesse.


Eksport

Tulemuste eksport MS Excelisse.
Kas sooviksite oma vastuseid näha tabeli kujul? Kui see on nii, siis meeldib teile meie MS Exceli ekspordi funktsioon. See võtab ainult ühe nupuvajutuse ja mõne sekundi pärast näete tulemusi oma arvutis.

Tulemuste eksport PDF-vormingusse.
Kas vajate detailset uuringuaruannet? Logige oma Examinare kontole ja vajutage PDF. Teile väljastatakse detailne aruanne graafikutega, mis laaditakse alla mõne sekundiga. Examinare Uuringutööriist aitab teid alati.


Tulemuste eksport SPSS-i.
Kas töötate SPSS-iga? Kui see on nii, siis olete vaid ühe nupuvajutuse kaugusel oma uuringute analüüsimisest SPSS-i abil. Pakume allalaaditavaid faile „.sav“ ja „.sps“ vormingus.


Usaldusväärne kogu maailmas

Viimased uudised