Küsitlustarkvara
 
EXAMINARE TELEFONIKÜSITLUSTEGA ULATUD KÕIGINI

Examinare lahendused ulatuvad ka veebist välja poole. Oma Examinare kontole on võimalik lisada ka telefonilaiendus. Meie telefoniküsitluse teenus saab helistada igale numbrile uskumatult heade hindadega. Examinare ei sea kõnede arvule piirangut. Ainukesed piirangud tulenevad Sinu valitud Examinare konto omapäradest.

Proovi kohe!

Kuula telefoniküsitluse demo helistades numbril +46 18 800 80 20

 

Meie lahendusest saab kasu igaüks

Kui Sul on olemas jaotusseade oleme me valmis Sinu jaoks teenust üles seadma. Kui Sul jaotusseadet ei ole, siis leiame me Sinu jaoks sellegipoolest mugava lahenduse. Võta meiega ühendust, räägi meile, missugust telefonilahendust Sa kasutad ja me aitame Sul telefoniteenuse käivitada.

Proovi kohe!

 

Me oleme võimelised töötama sama aegselt suure hulga kõnedega

Examinare telefoni pilveteenus suudab tegeleda kõikide Sinu kõnedega sama aegselt ning Sa ei pea muretsema liiga suure kõnekoormuse pärast. Me oleme võtnud vastu kuni 5000 kõnet minutis ning see on vaid väike osa meie tegelikust potentsiaalist.

Proovi kohe!

 

Võimalik igas keeles

Süsteem toimib igas keeles. Telefoniküsitluse süsteem kasutab helifaile, mille saad ise salvestada või üles laadida.

Proovi kohe!

 

Examinare telefoniküsitluse tulemused ilmuvad Examinare kokkuvõtetesse ja diagrammidesse

Meie telefoniküsitluste teenus raporteerib kõik tulemused Sinu Examinare kontole. Sa ei vaja erinevate teenuste jaoks mitut süsteemi.

Proovi kohe!

 

Telefoniküsitluse demo

Kui soovid teada, kuidas kõlab telefoniküsitlus Sinu klientidele, helista meie numbril:

+46 18 800 80 20

Meie telefoniküsitluse demo vastab Sinu kõnele ning küsib mõned küsimused.

 

Kuidas alustada?

Kui Sul on Examinare küsitlustarkvara konto juba olemas siis võta meiega ühendust, et lisada sellele telefoniküsitluste laiendus.

Kui Sul Examinare küsitlustarkvara kontot veel ei ole, siis telli see meie hinnakirja leheküljelt ning seejärel võta telefoniküsitluse laienduse lisamiseks meiega ühendust e-maili, telefoni või online klienditoe kaudu.