Pakkumine: Saada automaatseid küsitlusi otse e-kaubandus platvormilt. Tasuta ühendamine.

2015-09-28

Kui täiendad oma e-kaubandus platvormi automaatse kliendirahulolu küsitlusega, oled pidevalt klientide arvamusega kursis ning Examinare on muutnud selle veelgi lihtsamaks. Me aitame sul ühendada kliendi rahulolu küsitluse sinu e-kaubandus süstemiga tasuta. Pärast sinu e-kaubandus süsteemi integreerimist saadab süsteem kliendiküsitlused automaatselt välja ning kui küsitlusele ole vastatud 3-7 päeva jooksul, järgneb sellele automaatne meeldetuletus.

Kuidas ma tean, et meie e-kaubandus platvormi toetatakse?

Examinare toetab juba arvukaid e-kaubandus platvorme ning kui sinu platvormile ühendust veel ei ole, siis loome me selle ka sinu süsteemile. Parim osa selle juures on see, et sa saad selle ühenduse ilma igasuguste lisakulutusteta.

Miks peaksime saatma välja kliendirahuolu küsitlusi, kui meil on e-kaubanduse süsteem?

Kui tegeled e-kaubandusega või omad veebipoodi, siis võib olla palju tegureid, mis panevad kliendi tellima vaid ühe korra ning mitte rohkem. Mõned kliendid pöörduvad konkurentide poole ja sa ei saa kunagi teada, miks. Meie abiga on võimalik saada tagasisidet automaatselt, ilma lisatööd tegemata. Võidetud aja saad pühendada tellimuste täitmisele. Iga täidetud küsitlus annab sulle selge ülevaate, mida oleks vaja süsteemis muuta ning mida mitte.

Küsitluste vastuseid on võimalik analüüsida perioodiliselt ning see võimaldab näha aja jooksul tehtud edusamme.

Saada meile e-mail aadressil info@examinare.com, pealkirjaga “E-kaubanduse kliendiküsitlus” või helista meile telefonil UK: +44 1559 260000 või US: +1 (845) 377 2000, et saada rohkem infot pakkumise kohta. Sa ei pettu.

Mis selles pakkumises sisaldub?

Examinare ühendab automaatsed kliendiküsitlused sinu e-kaubandus platvormiga. Examinare piiramatu konto tellimiseks ning tehnilistele küsimustele vastuse saamiseks võta ühendust meie müügiosakonnaga. Oleme kättesaadavad numbril UK: +44 1559 260000/US: +1 (845) 377 2000 või e-maili aadressil info@examinare.com. Pane e-maili pealkirjaks “E-kaubanduse kliendiküsitlus”.

This article is about Examinare the Survey Tool.
Our service for successfully by yourself create Surveys in mobile, desktop, kiosks.

Loe lisaks

Võta meiega ühendust

+3728840400


Hinnapäring

Hinnapäring

Selgitage välja, kuidas Examinare saab teid aidata! Üks meie ekspertidest võtab teiega peagi ühendust, et rääkida teie vajadustest ja sellest, kuidas Examinare lahendused teid võiksid aidata.

Täitke vorm ja me võtame teiega peagi ühendust.


Ettevõte *

Nimi *

Telefon (Näiteks: +46700000000) *

E-mail *

Kirjelda soovitud teenuseid.
(Pärast seda, kui oleme sinu e-maili kätte saanud, saadetakse sulle kinnitusmeil. Saad seda kasutada manuste lisamiseks.)

Umbkaudne eelarve
(Number ja valuuta) *

Anti-Spam küsimus

1+2= *

Newsletters from Examinare