Miks pole küsitlusankeetide iseseisev loomine tulus?

2014-12-08

On ilmselge, et ettevõtted soovivad raha kokku hoida. Selles pole midagi paha, kuna eelarve arukas kasutamine ning investeeringute asjalik suunamine on ettevõttele olulised. Siiski leidub valdkondi, milles kokkuhoidmine ei ole just kõige arukam otsus. Näiteks on selliseks valdkonnaks äri informatsioon. Äri informatsiooni all mõtleme me klientide ja töötajatega suhtlemist ning ettevõtetevahelised igapäevaseid suhted.

Ettevõttesiseste küsitluste loomisel tahad sa kogutud informatsiooni maksimaalselt rakendada ning samal ajal eelarve piires püsida. Enamik firmasid ei taipa, et nad kasutavad olemasolevaid ressursse ning firmasiseseid arendajad, et aeg-ajalt “jalgratast leiutada”. Küsitlusvormide ehitamine raiskab siseressursside aega ja kui muutusi sisse tuleb viia peab see toimuma kiiresti.

Enamikul arendajatel kujub tunde, et oma küsitlusvorme ja lahendusi ehitada. Inimesele kellel puuduvad tehnoloogiaalaseid teadmised, võib tunduda, et muudatused toimuvad kõigest hiirekliki abil kuid arendaja võib olla sellesse funktsiooni investeerinud tunde. Seesugune aja kulutamine ei kajastu muidugimõista üheski eelarves otseselt kuid see mõjutab arendaja produktiivsust ja loob talle stressi.

Kasutades standardset küsitlusvahendit nagu Examinare, on arendaja vaba selleks, et tegeleda oma põhiülesannetega. Kõige tõenäolisemaks stsenaariumiks on, et teda on vaja sellesse töösse kaasata kui mõni link vajab postitamist või e-mailide list vajab importimist. Ülejäänud aja saab arendaja pühendada sinu veebilehe navigatsiooni edendamiseks, lisada materjali sinu veebilehele ja palju muud. See vabastab nii sinu, kui juhataja ja ka arendaja aega.

Tuleb ette, et meie kliendid soovivad küsitlusvormide info ülekandmist personalijuhtimise programmidesse, tugisüsteemidesse jne. See on sinu arendaja jaoks lihtne ülesanne, kuna Examinarel on olemas rakendusliides (API), mis lahendab kõik andmetevahetusega seonduvad mured.  See tähendab, et sinu arendaja peab küsima seda infot ükskõik missuguses talle tuntud programmeerimiskeeles ning Examinare annab talle informatsiooni.

Sinu arendaja saab juba praegu näha, missugused API funktsioonid on talle saadaval. See info on meie  API Docs leheküljel https://apidocs.examinare.com ning küsimuste tekkimisel oleme saadaval e-maili teel info@examinare.com. Garanteerime, et leiame sulle lahenduse mis lubab küsitlusvorme lihtsalt ehitada ja jääb sinu poolt määratud eelarve piiridesse.

Alusta meie küsitlusvormide kasutamist koos Examinare küsitlusvahendiga juba täna ja me tagame, et sa saad selle, mida vajad. Kui oled küsitlusvahendist huvitatud, siis proovi meie Examinare ärikontot 7 päeva jooksul tasuta, klikkides vasakul ülal olevale lingile.

This article is about Examinare the Survey Tool.
Our service for successfully by yourself create Surveys in mobile, desktop, kiosks.

Loe lisaks

Võta meiega ühendust

+3728840400


Hinnapäring

Hinnapäring

Selgitage välja, kuidas Examinare saab teid aidata! Üks meie ekspertidest võtab teiega peagi ühendust, et rääkida teie vajadustest ja sellest, kuidas Examinare lahendused teid võiksid aidata.

Täitke vorm ja me võtame teiega peagi ühendust.


Ettevõte *

Nimi *

Telefon (Näiteks: +46700000000) *

E-mail *

Kirjelda soovitud teenuseid.
(Pärast seda, kui oleme sinu e-maili kätte saanud, saadetakse sulle kinnitusmeil. Saad seda kasutada manuste lisamiseks.)

Umbkaudne eelarve
(Number ja valuuta) *

Anti-Spam küsimus

4+7= *

Newsletters from Examinare