Automaatne tekstianalüüs vabas vormis vastustele Examinare küsitlustarkvaraga.

2014-10-23

Examinare meeskonnal on hea meel teatada, et nüüdsest analüüsib Examinare küsitlusvahend kõik vaba tekstiga küsimuste vastused automaatselt ja reaalajas. Seda tehakse kogu teksti tuntud fraaside ristviitamisega (kõikides keeltes) ning vahesõnade nagu “ja” ,“või” ja muude sarnaste fraaside eemaldamisega. Oleme 2014 aastal kokku kogunud kõik tavapärased ja enimkasutatavad fraasid kõikides levinud keeltes ning ning lisanud need meie põhjalikku andmebaasi. On oluline mainida, et tekstianalüüs ei jaga toimimiseks sinu poolt kogutud andmeid. Analüüs on kõikides teistest Examinare klientidest täiesti eraldiseisev.

Kuidas öelda Examinare küsitlustarkvarale, et tahan küsimusi analüüsima hakata?

Kõik Examinare kontod on selle funktsiooniga juba varustatud ning võid juba täna analüüsida igat küsitlust/ankeeti/ uurimust, mis sul Examinares on.

Kui ma soovin tekstianalüüsi välja lülitada, kas saan seda iga küsitluse puhul eraldi teha?

Saad teksianalüüsi seadistada iga küsitluse jaoks eraldi. Võid funktsiooni oma kontol täielikult välja lülitada ja ainult ühe küsitluse jaoks sisse lülitada. Samuti saad määrata tekstianalüüsi tundlikkuse taset seadistades miinimum häälte arvu ja miinimum tähtede arvu sõnas. Võid selle isegi 0 peale seada, et kõik sõnad, kaasaarvatud “ja”, “või” jne saaks analüüsitud.

Mis tüüpi küsimusi saab selle funktsiooniga analüüsida?

Analüüsida saab kõiki küsimusi, mis lubavad vastajal soovi korral tekstiga vastata. Nagu ikka, ei pea  tulemuste analüüsimiseks olema ekspert. Lisaks saad automaatset tekstianalüüsi printida MS Word ja PDF versioonis.

Kas automaatne tekstianalüüs kohandub aruannete ja graafikute analüüsiga?

Kui kasutad aruannete ja graafikute “näita graafikuid” funktsiooni, siis kohanduvad valikud automaatse tekstianalüüsiga koheselt.  See tähendab, et sa näed mis mõju on näiteks sellel, kui inimene on teatud vanuses või tuleb teatud linnast. Samuti võimaldab Examinare ühildada saadud info vastajate taustaandmetega. Näiteks saad analüüsida taustandmeid ning kuvada erinevate tütarfirmade ja filiaalide tulemuste võrdluse seoses töökeskkonna näitajatega.

Kuidas leida selle funktsiooni kohta rohkem infot ning kuidas seda funktsiooni kõige optimaalsemalt kasutada?

Automaatsel tekstianalüüsil on eraldi abilehekülg ning samuti on saadaval lühike videoõpetus samm sammult juhistega sellest, kuidas seda funktsiooni kõige efektiivsemalt kasutada. Abilehekülje leiad Examinare küsitlusvahendist, kui vajutad nuppu “?”.

Loodame, et leiad Examinare küsitlustarkvarale lisatud automaatsele tekstianalüüsile rohkelt rakendust ning see hoiab sulle kokku analüüsile kuluvat aega. Nagu alati, on igasugune tagasiside, nii hea kui ka halb, teretulnud!

Pole veel klient?

Meie leheküljelt, mis kirjeldab küsitlustarkvara, leiad rohkelt informatsiooni ja meie meeskond on alati meie veebilehe vahendusel saadava.

This article is about Examinare the Survey Tool.
Our service for successfully by yourself create Surveys in mobile, desktop, kiosks.

Loe lisaks

Võta meiega ühendust

+3728840400


Hinnapäring

Hinnapäring

Selgitage välja, kuidas Examinare saab teid aidata! Üks meie ekspertidest võtab teiega peagi ühendust, et rääkida teie vajadustest ja sellest, kuidas Examinare lahendused teid võiksid aidata.

Täitke vorm ja me võtame teiega peagi ühendust.


Ettevõte *

Nimi *

Telefon (Näiteks: +46700000000) *

E-mail *

Kirjelda soovitud teenuseid.
(Pärast seda, kui oleme sinu e-maili kätte saanud, saadetakse sulle kinnitusmeil. Saad seda kasutada manuste lisamiseks.)

Umbkaudne eelarve
(Number ja valuuta) *

Anti-Spam küsimus

9+3= *

Newsletters from Examinare