Loo internetiküsitlusi ning saavuta maksimaalne nähtavus.

2014-10-12

Ükskõik kas soovid luua ühe või mitu internetiküsitlust, on oluline et see jõuaks võimalikult paljude inimesteni. Kõik küsitlused ei ole mõeldud firma olemasolevale kliendibaasile ning tihtipeale on vajadus viia oma internetiküsitlus nii paljude inimesteni kui võimalik. Seega on internetiküsitluste eduks oluline valida õige meetod maksimaalse nähtavuse saavutamiseks.

Allpool on välja toodud mõned meie lemmikud online ja offline kanalid:

  • Jagamine Facebookis: Jagades küsitlust Facebookis on võimalik, et see jõuab paljude inimesteni, kes omakorda jagavad postitust enda sõprade hulgas ning küsitlus levib suurel kiirusel. Kui soovid küsitlust levitada vaid väikese grupi inimeste seas, pole Facebook just parim kanal. Kui soovid nähtavust veelgi suurendada võid kasutada Fecebooki tasulist postituse võimendamist ning sinu küsitlus jõuab inimesteni, kes on väljaspool sinu ja sinu ettevõtte üldist vastajaskonda.
  • Jagamine Twitteris: Internetiküsitluste jagamine Twitteris annab küsitlusele rohkelt nähtavust ning selle kaudu on võimalik saada vastuseid. See ei ole siiski parim kanal, sest Twitteri ajajoon uueneb kiiresti. See kanal võib osutuda väga heaks, kui internetiküsitlus on seotud uurimusega või küsitlus on teemal, mis on vastuoluline või mille suhtes inimesed tunnevad emotsionaalset sidet.
  • Lingid sinu ettevõtte veebilehel: internetiküsitluse lingi lisamine oma veebilehele võib mõnikord olla väga edukas viis saada küsitluse vastuseid spetsiifiliselt vastajaskonnalt. Kui soovid, et vastajateks oleks globaalne vastajaskond, kes tingimata sinu lehte ei külasta, siis pole see parim kanal. Kui soovid vaid kohalikke vastajaid või soovid vastuseid ainult nendelt inimestelt, kes sinu lehte külastavad, siis on see hea meetod.
  • Offline reklaamimine: Mõnel juhul on ettevõttel vaja vastuseid kohalikelt inimestelt, ilma nende kontaktandmeid omamata. Sel juhul on internetiküsitlust raske rakendada. Muidugi on Examinare küsitlusvahendil olemas meetod, mis teeb selle reaalsuseks. Reklaamides näiteks teadetetahvlitel ja bussipeatustes või mujal asuvatel posteritel, kus inimesed päeval palju ringi liiguvad, saavutad sa maksimaalse nähtavuse. Kasuta küsitluse jaoks Examinare poolt genereeritud QR koodi ja vastajad saavad selle oma telefoni sisse skanneerida ning vastata otse oma mobiiltelefonilt.
  • SMS hääletamine ja internetiküsitluse kombinatsioon: Kõlab väga edasijõudnult, kuid Examinare on selle väga lihtsaks teinud. QR koodi asemel saavad sinu vastajad saata SMS lühikoodi kindlale numbrile ning meie süsteem saab neile internetiküsitluse lingi automaatselt välja saata. Sel viisil on võimalik koguda vastajate telefoninumbreid ja kindlustada, et iga telefoni kohta saab vastata sinu küsitlusele ainult üks inimene. Kui otsustad anda vastajatele välja auhinna, on sul seda lihtne teha, sest sul on olemas vastajate kontaktandmed. Loe meie SMS-IN funktsiooni kohta meie juhendist.
  • Loo oma küsitluspaneel: Kasutades meie küsitlustarkvara koos meie küsitluspaneeli tarkvaraga saad sa lihtsasti oma küsitluspaneeli kasvatada. Sa saad ise valida, kas sa soovid vastajaid manuaalselt vastu võtta või lasta süsteemil vastajaid automaatselt enne süsteemiga ühinemist kontrollida. Seejärel valid sa lihtsasti, missugune sihtgrupp on käesolevaks internetiküstluseks sobivaim. Võta meiega lisainfo saamiseks ühendust info@examinare.com
  • Osta vastuseid internetikasutajatelt: vastuste ostmine on lihtne ja kiire viis küsitlusele vastuste saamiseks. See alternatiiv on kulutõhus ja hea ainult juhul kui viid läbi vaid väikese hulga internetiküsitlusi aastas. Võta meiega ühendust, kui soovid rohkem informatsiooni.

Mis tahes kanali sa oma internetiküsitluse levitamiseks valid, internetiküsitlus peab olema organisaaritud viisil mis inspireerib inimesi vastama. Examinare spetsialiseerub kõikidele ülalmainitud kanalitele ning me teame kuidas saavutada sinu internetiküsitlustele maksimaalne nähtavus. Aitame sul planeerida ja kasutusele võtta küsitlusi, mis jäävad eelarve piiridesse. Examinare teavitab sind küsitlusprojekti maksumusest alati enne selle koostamist.

Võta meiega juba täna ühendust ja me aitame sinu internetiküsitlustel saavutada maksimaalse nähtavuse.  

This article is about Examinare the Survey Tool.
Our service for successfully by yourself create Surveys in mobile, desktop, kiosks.

Loe lisaks

Võta meiega ühendust

+3728840400


Hinnapäring

Hinnapäring

Selgitage välja, kuidas Examinare saab teid aidata! Üks meie ekspertidest võtab teiega peagi ühendust, et rääkida teie vajadustest ja sellest, kuidas Examinare lahendused teid võiksid aidata.

Täitke vorm ja me võtame teiega peagi ühendust.


Ettevõte *

Nimi *

Telefon (Näiteks: +46700000000) *

E-mail *

Kirjelda soovitud teenuseid.
(Pärast seda, kui oleme sinu e-maili kätte saanud, saadetakse sulle kinnitusmeil. Saad seda kasutada manuste lisamiseks.)

Umbkaudne eelarve
(Number ja valuuta) *

Anti-Spam küsimus

7+3= *

Newsletters from Examinare