Examinare avalikustas uue versiooni nr. 11 “Ocean Picnic”.

2014-09-19

Meil on suur rõõm teatada, et Examinare on välja tulnud uue versiooniga koodnimega “Ocean Picnic” mis on rakendatud Examinare raamistikku. Ocean Picnic on täis uusi funktsioone ja parandusi. Me oleme siin mõned olulisemad uuendused välja toonud.

Nüüdsest saad kasutada Examinare küsitlusi ankeetidena.

forms

Aegade algusest saati oleme keskendunud parimate lahenduste võimaldamisele veebiküsitluste osas. Nüüd oleme teinud sammu edasi, et pakkuda sulle lihtsat viisi kuidas küsitlusvorme ankeetideks konverteerida ning kõiki küsimusi ühel lehel kuvada. See aitab sul kasutada Examinare ankeete näiteks kutsete ja registreerimisankeetidena.

Uus veebipõhine manuaal koos videojuhistega.

manual

Oleme juhendit uuendanud ning selle Examinaresse rakendanud. Online juhend on kättessadav ühe klikiga ning selles sisalduvad samm sammult juhised ning iga sammu kohta on lisatud ka videojuhis.  See muudab ka kõige põhilisematema sammude puhul abi saamise lihtsamaks.

Examinare mallide andmebaas.

templates

Meil on nüüd olemas mallide andmebaas kõikidele meie klientidele, mis sisaldab levinumaid küsitlusi. Kõik mallid on kättesaadavad vaid ühe klikiga ning need on testitud ning tõlgitud erinevatesse keeltesse.

Uhiuus tõlkekonsool.

Küsitluste saatmiseks mitmes erinevas keeles oli varasemalt vajalik nende esmane tõlkimine paari erinevasse keelde ning seejärel sai need Examinaresse lisada. Examinare toetab nüüd lihtsat Examinare failide importimist ja eksportimist ning nende tõlkimist. Ühe klikiga on võimalik laadida mall tõlkekonsooli ning viia läbi automaatne/manuaalne tõlkimine ilma küsitluse seadete muutmiseta.

CSS on nüüd kohandatav.

Examinare küsitlusvahend lubab nüüd muuta kõiki stiile sinu isikliku CSS koodi järgi. Kujunduse vahekaardi abiga saad sa lisada küsitlusele ükskõik missuguse CSS’i ja panna oma küsitluse silma paistma täpselt nii nagu sa soovid.

Loomulikult jätkame me küsitlusvahendi arendamist, ning oleme avatud erinevatele soovitustele e-maili teel support@examinare.com.

This article is about Examinare the Survey Tool.
Our service for successfully by yourself create Surveys in mobile, desktop, kiosks.

Loe lisaks

Võta meiega ühendust

+3728840400


Hinnapäring

Hinnapäring

Selgitage välja, kuidas Examinare saab teid aidata! Üks meie ekspertidest võtab teiega peagi ühendust, et rääkida teie vajadustest ja sellest, kuidas Examinare lahendused teid võiksid aidata.

Täitke vorm ja me võtame teiega peagi ühendust.


Ettevõte *

Nimi *

Telefon (Näiteks: +46700000000) *

E-mail *

Kirjelda soovitud teenuseid.
(Pärast seda, kui oleme sinu e-maili kätte saanud, saadetakse sulle kinnitusmeil. Saad seda kasutada manuste lisamiseks.)

Umbkaudne eelarve
(Number ja valuuta) *

Anti-Spam küsimus

9+9= *

Newsletters from Examinare