Jälgi saadetiste kvaliteeti oma e-kaubandus süsteemis automaatselt.

2014-03-13

E-kaubandus on kasvamas märkimisväärse kiirusega üle kogu maailma ning konkurentsivõimelised hinnad ja rahvusvaheline kohaletoimetamine võimaldab paljudel suurematel e-kaubanduse veebilehtedel edukalt tegutseda. Pakkudes kõike, alates järgmisel päeval kohale toimetamisest kuni tasuta postitamiseni on e-kaubandusel tulevikku. Aga mida arvavad sinu kliendid sinu saadetistest?

E-kaubanduses tegutsejate esimene mõte on : “Küll kliendid meiega ühendust võtavad, kui midagi valesti läheb”. See on tõsi vaid osaliselt. Kui klientideni jõuab saadetis, mis sisaldab defektset kaupa, siis annavad nad sulle sellest teada. Samas, kui klient ootab kaupa, mis pidi saabuma järgmisel päeval ning ta ei saa seda, mida talle lubati, siis tavaliselt klient ei informeeeri sind, vaid hakkab hoopis otsima teisi pakkujaid ning proovib järgmisel korral sinu konkurentide teenust.

Jälgi kohaletoimetamisi ja paranda see leke paadis.

Selleks, et parandada need väikesed lekked, mis tekivad siis kui tegemist on arusaamatusega või kohaletoimetamine on hilinenud, on vaja teada, mida sinu kliendid tegelikult mõtlevad. Automaatsete järelküsitlustega saab sinu ettevõte olla ka efektiivsem, sest tulemused on alati saadaval, et sa saaksid edendada oma tööd ja teha kindlaks, et need kliendid kelle puhul on toimunud totaalne arusaamatus saaksid tasuta kingituse, mis tõstab sinu mainet nende silmis.

Meil Examinares on kohaletoimetamise jälgmiseks vastus.

Luues küsitluse, mis saadetakse välja paar päeva pärast tellimuse kätte saamist, on sul võimalus selgeks teha, mida sa saaksid oma e-kaubandusettevõttes arendada selleks, et olla perfektne e-kaubanduse lehekülg. Examinare küsitlustarkvara ja Examinare API kasutades saad seadistada oma e-kaubandus süsteemi nii, et järelküsitlus saadetakse välja varsti pärast tellimuse kohaletoimetamist.

Kuidas järelküsitlustega alustada?

Examinare omab laiapõhjalist kogemust nii küsitluste koostamise kui ka süsteemi seadistamisega ning meil on hea meel sind aidata. Me soovime, et oleksid oma klientide silmis edukas ja usaldusväärne e-kaubandus ettevõte, kes on oma klientide suhtes tähelepanelik. Meile ei käi ükski projekt üle jõu! Võta meiega hinnapakkumise saamiseks ühendust ning me jääme huviga koostööd ootama.

This article is about Examinare the Survey Tool.
Our service for successfully by yourself create Surveys in mobile, desktop, kiosks.

Loe lisaks

Võta meiega ühendust

+3728840400


Hinnapäring

Hinnapäring

Selgitage välja, kuidas Examinare saab teid aidata! Üks meie ekspertidest võtab teiega peagi ühendust, et rääkida teie vajadustest ja sellest, kuidas Examinare lahendused teid võiksid aidata.

Täitke vorm ja me võtame teiega peagi ühendust.


Ettevõte *

Nimi *

Telefon (Näiteks: +46700000000) *

E-mail *

Kirjelda soovitud teenuseid.
(Pärast seda, kui oleme sinu e-maili kätte saanud, saadetakse sulle kinnitusmeil. Saad seda kasutada manuste lisamiseks.)

Umbkaudne eelarve
(Number ja valuuta) *

Anti-Spam küsimus

5+7= *

Newsletters from Examinare