Examinare küsitlustarkvara versioon 9.

2012-10-03

Examinare küsitlustarkvara on täielikult ümber kujundatud ning see teeb küsitlustarkvara kasutamise lihtsamaks kõigile, kes kasutavad PC või Mac arvuteid või iPad/Android tahvelarvuteid. See uus disain on kokku pandud Examinare versioonis 9, millel on ka uhiuus mootor kuid sama menüü struktuur.

Advanced Reporting

One-click Reporting

Create your questions easy

Versioon 9.2, mis on nüüdsest uusim versioon, lubab tulemuste üleslaadimisel hoida kokku rohkem kui 96% aega. Tulemustel ja graafikutel on nüüdsest ka uus analüüsi meetod, mis lubab kohandatud analüüside arendamist Examinare serverites (Examinare Dedicated Server).

Examinare küsitlustarkvara versioon 9 tutvustab ka Examinare eriservereid. See tähendab, et sa saad nüüd pääseda ligi oma enda eriserverile mille monitooring toimub meie poolt. Me saame eriservereid rakendada ka teistes riikides kus sinu ettevõte asub, et muuta küsimustike ja küsitlustarkavara laadimise ajad lühemaks kui sa töötad Hiinas või USAs.

Versiooni uuendus lubab kasutada sinu ettevõtte nime kui küsitlustarkvara müüjat. Selle nimeks on  “White label” ning see loob sinu jaoks turul uusi võimalusi.

Järgmises Examinare uuenduses, mis avalikustatakse 2012 aasta oktoobri lõpus suurendame me raportite võimalusi ja vaatame üle keelepaketid Araabia, Heebrea ja Aasia keeltele Examinare küsitlustarkvaras.

Oleme välja töötanud ka uue kliendikonto tellimuse pikendamise võimaluse meie klienditsoonis. See pikendab tellimust juba 5 minuti jooksul pärast maksmist ning rakendub kõikidele kontodele. Sel viisil saad oma konto tellimust pikendada ning adresseerida faili parandusi otse meie klienditsoonist. Klienditsooni sisse logimiseks vajuta sellel leheküjel “Logi sisse” nupul ning seejärel vali “Klienditsoon”. See suunab sind otse sinu klienditsooni.

Uue salasõna saamiseks tuleb toimida järgnevalt:

  • Kliki menüüs “Logi sisse”.
  • Kliki “Klienditsoon”.
  • Kliki lingile “Vajuta siia”, mille leiab “ Unustasin salasõna” alt.
  • Uue parooli link saadetakse sinu e-mailile 5 minuti jooksul.
  • Kliki e-mailis olevale lingile ja loo uus parool.
  • Logi sisse.

Nüüd kui sa oled sisse loginud on sul võimalus kas konto tellimust pikendada või luua samas kohas ka uus konto.

This article is about Examinare the Survey Tool.
Our service for successfully by yourself create Surveys in mobile, desktop, kiosks.

Loe lisaks

Võta meiega ühendust

+3728840400


Hinnapäring

Hinnapäring

Selgitage välja, kuidas Examinare saab teid aidata! Üks meie ekspertidest võtab teiega peagi ühendust, et rääkida teie vajadustest ja sellest, kuidas Examinare lahendused teid võiksid aidata.

Täitke vorm ja me võtame teiega peagi ühendust.


Ettevõte *

Nimi *

Telefon (Näiteks: +46700000000) *

E-mail *

Kirjelda soovitud teenuseid.
(Pärast seda, kui oleme sinu e-maili kätte saanud, saadetakse sulle kinnitusmeil. Saad seda kasutada manuste lisamiseks.)

Umbkaudne eelarve
(Number ja valuuta) *

Anti-Spam küsimus

6+2= *

Newsletters from Examinare