Meie küsitlused ei ole lihtsalt küsitlused, need on Võluküsitlused!

Magic Polls™ on Examinare poolt välja töötatud paindlike võimalustega tehnoloogia, mis võimaldab luua küsitlusi, milles kasutatakse interneti- või SMS hääletust.

SMS hääletuste üles seadmine 2 minutiga

Magic Polls™ tehnoloogiat on võimalik kasutada SMS hääletusteks. Pärast küsimuse sisestamist edastatakse Sulle SMS kood, mille iga vastaja sisestab SMS sõnumisse oma vastuse ette. SMS vastuse võib saata mobiiltelefonilt igast maailma paigast ning Examinare sorteerib vastused automaatselt Sinu loodud küsitlusse.

SMS hääletuse üles seadmine võtab vaid 2 minutit ning oma esimese Magic Polls™ küsitluse saad luua niipea, kui Sinu Examinare konto on üles seatud. Vastavalt Sinu soovile saame me Sulle pakkuda ka kohalikku telefoninumbrit parimate hindadega maailmas.

Veebilehel hääletamine

Kui oled oma Magic Polls™ küsimuse lisanud saad Sa seda kohe ka oma veebilehel kasutada. Kopeeri saadud HTML-kood oma veebilehele. HTML-koodi ei ole vaja küsimuste või vastuste uuendamisel muuta. Kui Sa teed Examinare keskkonnas muudatusi uuendab Magic Polls™ HTML-vormi sisu automaatselt.

Hääletamine Twitteris

Magic Polls™ on ühenduses ka Twitteriga. Kasutajad saavad oma hääle anda tavalise säutsuga. Twitteris hääletamine on tasuta ning seda saab kasutada näiteks klassiruumis või konverentsil.

Usaldusväärne kogu maailmas

Viimased uudised